• Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • İletişim Bilgilerimiz

Ürün Açıklaması

Nice Wide 4\5\6

Nice Wide Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Wide Bariyer, Nice Türkiye tarafından kollu bariyer sistemleri için hazırlanan çözümlerden birisidir.

Nice Wide Bariyer‘ler oldukça yoğun kullanımlar için de uygun şekilde üretilmiştir. Nice Wide Bariyer kendi arasında kol uzunluklarına göre 3 farklı alt başlıkta incelenebilir.

Bariyer sistemlerinin tamamı 24 volt DC ile çalışmaktadır. Bariyer kolları sağa veya sola takılabilir. Açılma ve kapanma esnasında kullanılan switchler ayarlanabilir özelliktedir. Bariyerlerin tümü engel tanıma özelliğine sahiptir.

Nice Wide Bariyerlere harici akü bağlanabilir. İki bariyer senkronize çalışabilecek şekilde ayarlanabilir iken aynı zamanda otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur.

Nice Wide Bariyer, teknolojik alt yapısı ve mekanik tasarımının geliştirilmesi ile % 80 çalışma kapasitesine sahiptir. Kollu bariyerler IP 54 sertifikasına sahiptir.

Nice Wide Bariyer iç ve dış mekan ayırt etmeksizin her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Nice Wide Bariyer Modelleri

Nice Wide 4

4 Metre Bariyer Kolu kaldırmaya uygun üretilmiştir. Toplam açılma süresi 3,5 Saniyedir. Toplam 46 kg ağırlığı bulunmaktadır.

Nice Wide 5

5 Metre Bariyer Kolu kaldırmaya uygun üretilmiştir. Toplam açılma süresi 3,5 Saniyedir. Toplam 46 kg ağırlığı bulunmaktadır.

Nice Wide 6

6 Metre Bariyer Kolu kaldırmaya uygun üretilmiştir. Toplam açılma süresi 6 Saniyedir. Toplam 54 kg ağırlığı bulunmaktadır.

Nice Wide Bariyer hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Wide Bariyer Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Wide Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Merkez Ofisimiz

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A.Blok Kat:8 No:768 Şişli / İSTANBUL
Telefon: (0212) 320 10 60
Faks: (0212) 320 10 61
Email: info@enkateknoloji.com


Beylikdüzü Şube

Adres: Büyükşehir Mah. Atrium Çarşı Kat:1 No:49 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: (0212) 872 11 70
Faks: (0212) 872 11 70

[contact-form-7 404 "Not Found"]